Provedli jste výměnu náhradních dílů na svém vozidle? Přestože plní předpisové požadavky, nemají vyznačení příslušných homologací? Chcete mít jistotu, že Vaše vozidlo splňuje podmínky provozu na silničních komunikacích?

Nabízí možnost provedení kontroly vozidla a jeho dokumentace v pověřené zkušebně MD ČR a vydání „Technického protokolu o kontrole náhradních dílů vozidla“, vystaveného na žádost zákazníka.

Na základě tohoto protokolu zapíše úřad obce s rozšířenou působností tuto skutečnost o použitých náhradních dílech do technického průkazu v části „Další záznamy“, textem „Na vozidle použity náhradní díly:“ a za tento text doplní zápis dle textu, uvedeného v „Technickém protokolu o kontrole náhradních dílů vozidla“. Toto se týká vozidel schválených v ČR po účinnosti zákona 56/2001 Sb. (po 01.07.2001).

„Technický protokol o kontrole náhradních dílů“ pověřené zkušebny MD ČR nelze vydat na náhradní díly, které nesplňují požadavky, stanovené předpisovou základnou (odlišné barevné provedení osvětlení, absence 3 brzdného světla…). Takové náhradní díly je nutné vyměnit nebo doplnit v souladu s požadavky, stanovenými předpisovou základnou. 

Zaujala Vás tato služba? V případě dotazu či za účelem poptávky se s námi spojte na telefonu +420 735 775 881, nebo pište na e-mail info@rychlaregistracevozidel.cz

KONTROLA NÁHRADNÍCH DÍLŮ VOZIDLA PRO JEJICH ZAPSÁNÍ DO TECHNICKÉHO PRŮKAZU
Kontaktní formulář
close slider