Když pojistit auto, obytný vůz, nebo karavan tak za nejlepších možných podmínek. V oblasti autopojištění jsme specialisté. Zajistíme vám nejvýhodnější způsob pojištění Vašeho auta u pojišťoven Allianz, Generali a Uniqa.

Každý chce za povinné ručení utratit v rámci možností co nejméně. To chápeme. Důležité je ale ono kouzelné spojení v rámci možností. Nejste přece tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci. Pokud uzavřete pojistku s někým, koho zajímá jenom smlouva, rychlá platba a tím pro něj všechno končí, vám začínají naopak problémy. Proto Autoimport group spolupracuje pouze s těmi nejlepšími společnostmi na trhu a nabízí pouze kvalitní a ověřené produkty povinného ručení.

Pro naše zákazníky máme s pojišťovnami vyjednány nadstandartní slevy, které jednotlivci na přepážce nenabídnou.

Rádi Vám sjednáme nejen povinné ručení na auto, ale také havarijní pojištění, asistenční služby, pojištění skel a veškeré další pojištění spojené s automobily.

Pošlete nám na naši e-mailovou adresu info@rychlaregistracevozidel.cz kopii velkého technického průkazu Vašeho vozidla a my Vám nezávazně a zdarma provedeme aktuální kalkulaci Vašeho pojištění. Naší specializací je autopojištění.

Autopojištění od Autoimport group neznamená pouze povinné ručení, havarijní pojištění, Praha, Plzeň a Přeštice. Nabídku pojištění auta vám připravíme ať už jste odkudkoliv. Díky internetu naštěstí neexistují hranice.

Na domovskou stránku

Kontaktní formulář
close slider