V rámci standardního zasilatelství působíme na českém a evropském trhu již od samého založení společnosti. Díky našim dlouholetým zkušenostem a množství různých obchodních partnerů v zahraničí se specializujeme na komplexní logistická řešení a realizaci přepravy automobilů při maximálním zrychlení jak přípravy akce, tak samotné přepravy.

Přeprava automobilů je důležitou součástí naší společnosti. Výběr vhodného typu dopravy a přepravního systému významně ovlivňuje schopnost uplatnění zboží na příslušném trhu. Pokud společnost chce pro přepravu automobilů zajistit kvalitní a včasný převoz, přichází ke slovu obstaravatel  přepravních služeb, která zprostředkuje nejvhodnější způsob přepravy a případně i další doplňkové služby s přepravou spojené.

Může se jednat zejména o skladování, manipulaci, celní odbavení, pojištění, apod. Zasílatel je často označován za „architekta dopravy“, představuje totiž určitý spojovací článek mezi dodavatelem nebo odběratelem zboží a dopravcem. Naše společnost umí organizovat, řídit a koordinovat celý průběh přepravy a je schopna zajistit dodání zboží v pravý čas na spravné místo.

Kontaktní formulář
close slider